Hokejbal mě moc baví a chtěl bych se nadále zdokonalovat, říká talentovaný Adam Obr

Mladší žáci skvěle obrátili víkendový zápas v Dobřanech. Týmový výkon od druhé třetiny snesl ta nejpřísnější měřítka. Pod vítězstvím 5:4 se výrazně podílel produktivní útočník Adam Obr. Hokejbalista, který nastupuje za mečouny šestým rokem, absolvuje v kategorii mladších žáků poslední rok a rád by se rozloučil ligovým vítězstvím.

Adame, v neděli jste obrátili zápas v Dobřanech a oplatili jste soupeři porážku z podzimu. V čem jste se v zápase nejvíce zlepšili a čím jste domácí nakonec přehráli?
Zrychlili jsme hru a více jsme hráli týmově.

Myslíš si, že byl váš výkon od druhé třetiny tím nejlepším, co jste v sezóně předvedli nebo bys vypíchl ještě nějaký jiný zápas?
Určitě patřil mezi ty nejlepší. Ještě bych chtěl vypíchnout výkon v turnaji O pohár místostarostky MO Plzeň 1, kde jsme zvedali nad hlavu pohár za první místo.

Ty sám si byl hodně vidět, když ses dvakrát trefil a jednou nahrával. Jak bys situace popsal?
Už bylo na čase, dát nějaký gól! Povedlo se mi vyhrát souboj a dostat se do brejku. Druhý gól padl z dorážky.

Pravidelně sbíráš kanadské body. Co vidíš osobně jako svoji největší přednost? Jak by ses jako hráč charakterizoval?
Asi střela švihem, čtení hry a přehled na hřišti. To patří mezi mé přednosti.

Jako hokejbalista ročníku 2006 kroutíš v kategorii mladších žáků poslední sezónu. Čeho bys chtěl s týmem letos dosáhnout?
Vyhrát přebor mladších žáků a umístit se na medailové pozici na červnovém Fair cupu.

Co tvé ambice do budoucna? Kde tě v ideálním případě uvidíme v dalších hokejbalových letech?
Hokejbal mě moc baví a chtěl bych se nadále zdokonalovat a být dobrým hráčem svého týmu.

Máš nějaký sportovní či ryze hokejbalový vzor?