Infobar:   3. ČTVRTFINÁLE CROSSDOCK EXTRALIGY: Ústí nad Labem - Plzeň (středa 30. června, 19:00)
 
 

Zápasové vytížení mi chybělo, moc jsem se těšil až vše začne, přiznává Stanislav Smeták

Juniorský celek HBC Plzeň má za sebou dva zápasy BEKO poháru. V soutěži klub reprezentuje družstvo složené především dorostenců, zatímco junioři nastupují za B-tým. Jedním z nich je i Stanislav Smeták, kterému náramně vyšel poslední zápas proti Ústí nad Labem, kde se podepsal pod polovinu plzeňských branek.

 
 
10.06.2021 | Tomáš Majer

Začněme u prvního zápasu BEKO poháru juniorů v Prachaticích. Ten jste prohráli 0:4. Jak bys zhodnotil první zápas po dlouhé hokejbalové pauze?
První třetinu jsme odehráli podle našich představ. U dvou obdržených dvou byl soupeř o kousek štěstíčka blíže a náš tým se trápil a nemohl prostřelit soupeřova gólmana.

Naopak vám vyšel návrat na domácí hřiště. V hale jste minulý víkend porazili Ústí nad Labem 6:2. Měli jste skvělý vstup do zápasu. V čem byl největší rozdíl oproti prvnímu utkání?
V domácí hale už přálo štěstíčko i našemu mužstvu. Navíc jsme dodrželi všechny pokyny našich skvělých trenérů a šlapali jsme na sto procent.

Dokázali jste rovněž využít dvě početní výhody. Byl během zápasové pauzy čas nacvičit i tyto situace nebo jste se spíš věnovali jiným herním činnostem?
Trénovali jsme všechny herní činnosti. Náš mančaft se už víc sehrává a doufám, že to takhle zůstane do dalších zápasů.

Ty sám jsi byl u poloviny plzeňských branek (2+1). Dokázal bys všechny tři situace popsat?
Góly byly zásluhou celého týmu. První gól padl potom, co nechal brankář místo u tyčky. Předtím byl nahozený míček na bránu a dobrou práci odvedl další spoluhráč před brankářem. Druhý padl z přesilové hry, kdy jsme celou akci nejdřív v klidu rozehráli, pak jsem udělal kličku a střílel jsem z mezikruží. U třetího gólu jsem v přesilovce přihrál na modrou čáru a gólman neviděl střelu, která přišla.

V BEKO poháru juniorů vás čekají ještě dva zápasy v základní skupině. V sobotu se utkáte s Rakovníkem, o týden později s Kladnem. Co je vaším cílem do těchto zápasů? Co ty od soupeřů očekáváš?
Dát do toho maximum a přivést domů vítězství. Očekávám, že to budou náročné zápasy. Ale dáme do nich všechno a nevzdáme se.

V poháru nastupujete s kádrem, který tvoří především věkem dorostenci. Spatřuješ mezi kategoriemi velký skok? Je náročné hrát proti zkušenějším soupeřům nebo nic takového nevnímáš?
Samozřejmě, že vnímám že jsou soupeři starší a zkušenější. Pořád to jsou to hráči proti kterým se dá hrát a s mančaftem jako máme my jsme schopní zahrát hodně dobré výsledky.

V úvodu rozhovoru jsme nakousli dlouhou hokejbalovou pauzu. Jak v tvém případě probíhala individuální příprava? Čemu jsi se nejvíce věnoval? Co ti naopak situaci a trénování nejvíce komplikovalo?
Trénovali jsme co to šlo v ICE parku na Lochotíně, dokud nám to bylo dovoleno. Strašně mi ale chybělo zápasové vytížení. Moc už jsem se těšil až vše začně.

Na závěr bych se rád zeptal na tvé hokejbalové cíle do dalších let. Čeho bys chtěl jednou dosáhnout?
Nejprve bych chtěl nakouknout do A mužstva a jestli budu mít trochu štěstí, a udělám pro to maximum, chtěl bych se dostat do naší reprezentace.

Podobné články
Aktuální články

ČF3: Dobře rozehraný zápas mečounů Ústí otočilo, Plzni sezóna končí

Do rozhodujícího utkání o postup do semifinále vstoupili plzeňští hokejbalisté skvěle. Po první třetině měli zásluhou Malého a Hurta dvoubrankový náskok, ale další góly už nepřidali. Naopak čtyřmi přesnými trefami Ústečtí zápas otočili. Plzeňští tak v letošním zkráceném ročníku skončili ve čtvrtfinále. Foto: Ivana Laiblová

Zápasy
ČF3 | středa 30.6.2021 | 19:00
Ústí n. Labem - HBC Plzeň
UNL PLZ
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
P. Tým Z S B
1. Kert Park Praha 13 64:33 36
2. Kladno 10 42:22 29
3. Ústí n/L 11 36:21 26
4. Pardubice 14 44:44 24
5. Karviná 11 39:34 19
6. Plzeň 11 28:36 15
7. Most 11 34:38 14
8. Hostivař 11 43:43 12
9. Hradec Králové 10 38:41 11
10. Dobřany 11 28:41 10
11. Letohrad 11 26:34 9
12. Kovo Praha 9 24:52 2
Hráči
Ondřej Kejř #81
Ondřej KEJŘ
Číslo dresu:   81
Narozen:   9.9.1982
Výška:   182 cm
Váha:   85 kg
Post:   útočník
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2021 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál