2. kolo | neděle 12. 9. 2010 | 14:00

13:1 3:0, 3:1, 7:0

HC Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 6:58 Průcha, 8:07 Průcha, 13:15 Jindra (Hofmeister), 18:05 Strejček (Kolařík, Průcha), 21:39 Strejček (Stolarik), 27:31 Martinek (Forejt), 32:09 Forejt (Benedikt), 36:00 Kolařík (Průcha, Malík), 37:08 Benedikt, 39:08 Ondra (Forejt), 40:51 Hofmeister (Ondra), 41:21 Ondra (Jindra), 41:30 Malík (Benedikt) - 17:05 Novotný (Christov).
Rozhodčí: Daněk, Horák. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. Diváci: 62. Střely na branku: 47:10.
Průběh utkání: 3:0, 3:1, 13:1.
Flégl - Hofmeister, Malík, Štěrba, Martinek, Kunzmann - Ondra, Benedikt, Henrich, Jindra, Průcha, Strejček, Forejt, Kolařík, Stolarik.
Kučera (36. Zelenka) - Symon, Korynta, Christov, Pelinka - Pospíšil, Bandurovič, Novotný, Herzán, Kajda, Jindříšek, Ondruš, Caisek, Novák.
Plzeňští mladíci nastoupili do utkání s vůlí odčinit prohru ze sobotního utkání a hned od začátku se jim to dařilo. střelec Michal Průcha přinesl týmu uklidnění dvěma přesnými trefami, když v sedmé a deváté minutě dvakrát zaskočil gólmana Kučeru. Do pauzy ještě upravil skóre na 3:0 Ondřej Jindra.

Ani po návratu z kabin se obraz hry nezměnil. Kert sice snížil zásluhou Novotného, jenže vzápětí hned třikrát inkasoval. Dvě branky za tři minuty stihl Erik Strejček a třetí přidal Daniel Martinek.

Opravdovou střelnici si ale domácí otevřeli až v závěrečném dějství. Nejprve Kučerovi a posléze střídajícímu Zelenkovi vstřelili dohromady sedm gólů. Postupně se do statistik zapsali Marek Forejt, Jakub Kolařík, Ondřej Benedikt, Petr Ondra, Lukáš Hofmeister, znovu Petr Ondra a na závěr Petr Malík.