2. kolo | neděle 12. 9. 2010 | 11:30

8:2 1:1, 1:1, 6:0

SK Jungle Fever Kladno

Branky a nahrávky: 4:02 Vodrážka (Frajdl), 27:21 Vít (Lang, Švarc), 30:37 Hnízdil (Ulm, Kunzmann), 32:00 Lang (Švarc, Pospíšil), 33:37 Frajdl (Švarc), 38:21 Kořínek (Švarc), 42:40 Frajdl (Švarc), 43:51 Pauer - 02:17 Poch (Schnaubelt), 17:06 Poch (Kohout).
Rozhodčí: Horák, Daněk. Vyloučení: 5:11, navíc Špaček a Poch (KER) 10 min. osobní trest. Využití: 1:1. Diváci: 63. Střely na branku: 43:7. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 8:2.
Engler - Kořínek, Hanuš, Frajdl, Pauer, Pospíšil - Kopka, Lang, Kunzmann, Švarc, Vodrážka, Vít, Hnízdil, Ulm.
Dubský - Kohout, Konvalina, Poch, Pošta, Rác, Schnaubelt, Šámal, Špaček, Švagr, Tesař, Vosmik.
Souboj Plzně a Jungle Fever Kladno začal dvěma rychlými zásahy. Nejprve otevřel skóre na jedné straně Poch, aby jen o dvě minuty později srovnal na 1:1 Lukáš Vodrážka. Od 5. minuty však zbraně obou týmů mlčely. herní převahu sice měli jednoznačně domácí, jenže nedokázali si vytvořit střelecké příležitosti a když už se přeci jen ocitli v šanci, neuměli s ní zdárně naložit.

Také druhá třetina nabídla stejný obraz hry. Plzeň útočila a svírala soupeře. V zakončení však byla bezzubá. Naopak Kladno své příležitosti proměňovalo. Byl to znovu Poch, kdo utekl obráncům a svůj průnik zakončil přesnou střelou. do přestávky stačil jen vyrovnat Dominik Vít.

Až třetí patnáctiminutovka přinesla očekávanou kanonádu. Vše načal hned v čase 30:37 Jakub Hnízdil. Pak se do role nahrávače pasoval Marek Švarc a připravil hned čtyři branky. Do černého mířil Filip Lang, Martin Kořínek a dvakrát Josef Frajdl. Skóre utkání pak v 44. minutě uzavřel Jaroslav Pauer.