Infobar:  Soutěžní ročník 2019/20 byl anulován. Extraliga nezná vítěze ani sestupující
 
 

Zmar. V Pardubicích Plzeň inkasovala hned osmkrát a na vstřelený gól v turnaji stále čeká

Zmar. V Pardubicích Plzeň inkasovala hned osmkrát a na vstřelený gól v turnaji stále čeká Druhé utkání Autosklo H.A.K. Cupu sehráli mečouni v Pardubicích. Dobrý nástup si ale zkazili častými vyloučeními. Do poloviny duelu byli Západočeši vyrovnaným soupeřem, v druhé půlce zápasu ale Pardubice jasně dominovali a počet míčků v plzeňské síti se zastavil na čísle osm.

 
 
14.06.2020 | Tomáš Majer
Pohár, sobota 13.6.2020
Pardubice - HBC Plzeň  8:0  (1:0, 3:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 6. Moravec Š. (Strouhal) PP, 21. Strouhal (Moravec Š.) PP, 26:50 Vlasák (Strouhal, Turyna), 29. Bílý (Langr, Krejčí), 32. Krejčí (Bílý), 33. Zajíček (Moravec Š.), 34. Langr (Kubeš), 42. Kohoutek (Moravec L.)
Rozhodčí: Štípek, Havelka. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 51:19. Průběh utkání: 8:0.
Pardubice: Stárek (od 34. Bitnar) - Novotný, Kvapil, Krejčí, Zajíček, Turyna, Škoudolík, Kopřiva - Česák, Moravec Š., Blažek, Kubeš, Bílý, Moravec L., Strouhal, Vlasák, Kohoutek, Förstl, Staněk, Langr.
HBC Plzeň: Kráčina (od 24. Návara) - Hanuš, Lokajíček, Pavlečka, Slanec, Holeček - Kunzmann, Ulč D., Vobruba, Roušal, Štípek, Hurt, Majer, Hýbl, Zíka.

Komentář k zápasu

Úvod zápasu vůbec neodpovídal celkovému skóre. Plzeňané začali velice aktivně a první tři střídání znamenala hostující nápor. Stárek musel řešit ošemetné situace okolo svého brankoviště, gólem ale žádná neskončila. Poté obraz utkání zlomila vyloučení, zejména na plzeňské straně. Rozhodčí v první třetině vylučovali dvakrát vzájemně a k tomu přidali ještě tři plzeňské tresty! Pardubičtí strávili v početní výhodě velké množství času a na Kráčinu mířila jedna střela za druhou. V první třetině přeci jen kapituloval po střele Šimona Moravce.

Ve hře pěti proti pěti se ještě v první polovině druhé třetiny hrál rychlý hokejbal nahoru - dolu. Šance si vytvářela obě družstva. Pardubice zvyšovaly na rozdíl dvou gólů druhou využitou přesilovkou. Z mezikruží se prosadil Strouhal. Od té doby začala Plzeň tahat za kratší konec. Špatné střídání potrestal Vlasák, který zůstal sám před Kráčinou a měl spoustu času na zakončení pod břevno. V 29. minutě si navíc sami Plzeňané srazili míček do vlastní sítě a gól na 4:0 byl připsán Bílému.

Nástup do třetí třetiny byl v plzeňském podání ještě horší. Dvě prohraná vhazování v obranném pásmu hosty bolela. Jelikož se po nich krátce po sobě prosadili obránci Krejčí a Zajíček. Plzeňané se postupem času ze hry ještě více vytráceli a střídající Bitnar byl dlouhou dobu bez náročnějšího zákroku. Naopak Pardubičtí byli při chuti, kombinovali po celém hřišti a byli úspěšnější i v předbrankovém prostoru, odkud zvyšovali Langr a Kohoutek na konečných 8:0.

Aktuální články

Trojice týmů začala s přípravou na novou hokejbalovou sezónu

V pondělí 3. srpna se poprvé sešli hráči dorostu a A-týmu, aby zahájili přípravu na nadcházející ročník. O den později se k nim připojili také junioři. Žákovským družstvům začne tréninkový cyklus o den později. Klub v srpnu čekají tři významné akce, včetně mládežnického Pilsen Cupu!

Zápasy

Nenalezeny žádné odehrané zápasy

 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Hráči
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2020 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál