Infobar:  Turnaj juniorů 9. - 10. února 2019: O pohár hejtmana Plzeňského kraje
 
 

Kontaktní informace

Všeobecné kontakty
HBC Plzeň
info@hbcplzen.cz
Webmaster webmaster@hbcplzen.cz

Vedení klubu
Josef Kadaně
předseda klubu
kadane@hbcplzen.cz
Michal Edl
místopředseda klubu
edl@hbcplzen.cz
René Procházka člen předsednictva klubu
prochazka@hbcplzen.cz
Pavel Moláček člen předsednictva klubu
molacek@hbcplzen.cz
Jiří Štípek člen předsednictva klubu stipek@hbcplzen.cz

Trenéři a vedoucí týmů v sezóně 2018/19 
Luděk Polívka trenér A-týmu polivka@hbcplzen.cz
Lukáš Soukup vedoucí mužstva - A tým soukup@hbcplzen.cz
Radek Hýbl
trenér B-týmu hybl@hbcplzen.cz
Tomáš Semera
trenér juniorů semera@hbcplzen.cz
Jiří Štípek vedoucí mužstva - junioři
stipek@hbcplzen.cz
Michal Edl
trenér dorostu
edl@hbcplzen.cz
Jiří Pecka
vedoucí mužstva - dorost pecka@hbcplzen.cz
Dan Král
trenér starších žáků kral@hbcplzen.cz
Marek Štrunc asistent trenéra starších žáků strunc@hbcplzen.cz
Michal Samec trenér mladších žáků samec@hbcplzen.cz
René Procházka vedoucí mužstva - mladší žáci prochazka@hbcplzen.cz
Hynek Obr trenér přípravky, minipřípravky obr@hbcplzen.cz
Kroužky na 4. ZŠ a 20. ZŠ info@hbcplzen.cz

Aktuální články

Tři dny elitního hokejbalu! Na Košutce se potkají reprezentace evropské špičky

Od pátku 15. do neděle 17. února se v Plzni odehraje Turnaj tří reprezentací. Významná prověrka před červnovým šampionátem v Košicích čeká národní týmy Švýcarska, Slovenska a České republiky. Odehraje se celkem šest zápasů, ve kterých diváci uvidí známé tváře. Český dres oblečou také dva mečouni.

Zápasy
0.kolo | pátek 8.2.2019 | 19:00
HBC Plzeň - Kert Park Praha
PLZ KER
 
 
 
 
0.kolo | sobota 23.2.2019 | 11:00
HBC Plzeň - Prachatice
 
18.kolo | sobota 2.3.2019 | 16:00
HBC Plzeň - Pardubice
 
19.kolo | sobota 9.3.2019 | 16:00
HBC Plzeň - Letohrad
 
 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
P. Tým Z S B
1. Kert Park Praha 16 66:42 38
2. Kladno 16 71:34 36
3. Letohrad 16 46:23 30
4. Plzeň 15 47:32 28
5. Hradec Králové 15 47:42 27
6. Pardubice 15 54:49 25
7. Karviná 14 45:48 18
8. Sudoměřice 14 35:48 17
9. Most 13 37:39 14
10. Kovo Praha 15 31:58 13
11. Ústí n/L 13 30:43 12
12. Rakovník 14 26:77 6
Hráči
Jakub Šmucer #6
Jakub ŠMUCER
Číslo dresu:   6
Narozen:   30.12.1997
Výška:   181 cm
Váha:   87 kg
Post:   obránce
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2019 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál