Infobar:  Soutěžní ročník 2019/20 byl anulován. Extraliga nezná vítěze ani sestupující
 
 

Pilsen Challenge 2020

Datum: 14. – 16. února
Hrací čas: 2x15 minut
Týmy: HBC Hradec Králové, HBC Plzeň, HBK Hokejmarket Skalica, Leaders Ružinov Bratislava, Oberwil Rebells, SHC Grenchen-Limpachtal

Pátek 14. února

17:30 HBC Plzeň – HBC Hradec Králové 2:2 (0:2, 2:0)
18:45 HBK Hokejmarket Skalica – Leaders Ružinov Bratislava 2:1 (1:1, 1:0)
20:00 SHC Grenchen-Limpachtal – Oberwil Rebells 1:5 (1:1, 0:4)

Sobota 15. února

9:30 HBC Hradec Králové 1988 – HBK Hokejmarket Skalica 1:0 (1:0, 0:0)
10:40 HBC Plzeň – Oberwil Rebells 4:4 (1:3, 3:1)
11:50 Leaders Ružinov Bratislava – SHC Grenchen-Limpachtal 5:2 (2:1, 3:1)
13:10 Oberwil Rebells – HBK Hokejmarket Skalica 0:1 (0:1, 0:0)
14:20 HBC Plzeň – SHC Grenchen Limpachtal 7:1 (3:0, 4:1)
15:30 HBC Hradec Králové – Leaders Ružinov Bratislava 2:1 (0:1, 2:0)
17:00 HBC Plzeň – HBK Hokejmarket Skalica 2:1 (1:1, 1:0)
18:15 Leaders Ružinov Bratislava – Oberwil Rebells 3:2 (1:1, 2:1)
19:30 SHC Grenchen-Limpachtal – HBC Hradec Králové 2:8 (2:2, 0:6)

Neděle 16. února

9:20 HBC Plzeň – Leaders Ružinov Bratislava 6:0 (3:0, 3:0)
10:30 HBK Hokejmarket Skalica – SHC Grenchen Limpachtal 5:2 (5:1, 0:1)
11:40 HBC Hradec Králové – Oberwil Rebells 0:2 (0:1, 0:1)
13:00 o 5. místo: Ružinov - Grenchen 4:1 (3:1, 1:0)
14:15 o 3. místo: Skalica - Oberwil 5:1 (2:1, 3:0)
15:30 Finále: Plzeň - Hradec Králové 0:1 (0:0, 0:1)
16:30 Závěrečný ceremoniál

Tabulka po základní části

1. HBC Plzeň                       4  1  0  21:8   11b
2. HBC Hradec Králové 1988         3  1  1  13:6   10b
3. HBK Hokejmarket Skalica         3  0  2   9:6    9b
4. Oberwil Rebells                 2  1  2  13:9    7b
5. Leaders Ružinov Bratislava      2  0  3  10:14   6b
6. SHC Grenchen-Limpachtal         0  0  5   8:30   0b

Konečné pořadí

1. HBC Hradec Králové
2. HBC Plzeň
3. HBK Hokejmarket Skalica
4. Oberwil Rebells
5. Leaders Ružinov Bratislava
6. SHC Grenchen - Limpachtal

Individuální ocenění

Nejužitečnější hráči jednotlivých týmů
  • HBC Hradec Králové - Ondřej Lux
  • HBC Plzeň - Jakub Vobruba
  • HBK Hokejmarket Skalica - Denis Vadík
  • Oberwil Rebells - Raffaele Cioffo
  • Leaders Ružinov Bratislava - Róbert Balga
  • SHC Grenchen-Limpachtal - Jaroslav Pauer

Allstars team
  • Peter Kučera (Skalica) - Lukáš Hanuš (Plzeň), Milan Sobol (Skalica) - Ondřej Lux (Hradec Králové), Adam Roušal (Plzeň), Raffaele Cioffo (Oberwil)
Aktuální články

Druhé místo bereme jako velký úspěch, hlásí obránce juniorů Tomáš Chramosta

Plzeňští junioři zakončili o víkendu letošní sezónu BEKO finálovým turnajem ve Světlé nad Sázavou. V semifinále porazili Pardubice, v neděli v boji o zlato ale nestačili na Letohrad a domů se vraceli se stříbrnými medailemi. Za celou cestou BEKO pohárem juniorů se ohlíží Tomáš Chramosta, jeden z nejlepších hráčů plzeňského mužstva.

Zápasy
Pohár | sobota 27.6.2020 | 11:00
HBC Plzeň - Kladno
PLZ KLA
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
P. Tým Z S B
1. Kladno 15 65:29 37
2. Plzeň 16 77:38 34
3. Hradec Králové 15 65:38 32
4. Pardubice 14 73:42 29
5. Kert Park Praha 14 74:38 28
6. Ústí n/L 14 62:44 26
7. Karviná 15 48:49 25
8. Letohrad 14 43:47 15
9. Sudoměřice 13 32:72 12
10. Dobřany 16 45:95 12
11. Most 14 26:69 7
12. Kovo Praha 14 19:68 4
Hráči
Adam Vágner #17
Adam VÁGNER
Číslo dresu:   17
Narozen:   2.4.1983
Výška:   183 cm
Váha:   88 kg
Post:   obránce
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2020 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál