Infobar:  Soutěžní ročník 2019/20 byl anulován. Extraliga nezná vítěze ani sestupující
 
 

Zimní pohár 2011

Termín: 21. - 23. ledna 2011
Kategorie: družstva hrající 1.NHbL, 2. NHbL nebo OHbL

Přihlášená družstva:

Skupina ASkupina B
HC Nordics Most (OHbL Ústí n.L.)
SK Kelti Nižbor (2. NHbL-S)
SK Suchdol nad Lužnicí (1. NHbL)
TJ Blatná Datels (2. NHbL-J)
TJ Plzeň - Litice (1. NHbL)
HBC Kapitán Jirkov (OHbL Ústí n.L.)
HBC Rakovník (2. NHbL-S)
SK Pedagog Č. Budějovice (2. NHbL-S)
TJ Kovo Praha (1. NHbL)
TJ ZKZ Horní Bříza (2. NHbL-J)

Rozlosování:

Pátek 21. ledna 2011

19:30Skupina BTJ ZKZ Horní Bříza - TJ Kovo Praha0:3 (0:2, 0:1)

Sobota 22. ledna 2011

8:00Skupina ATJ Blatná Datels - TJ Plzeň-Litice0:0 (0:0, 0:0)
8:40Skupina BHBC Kapitán Jirkov - HBC Rakovník1:0 (1:0, 0:0)
9:20Skupina ASK Suchdol nad Lužnicí - HC Nordics Most4:1 (2:0, 2:1)
10:00Skupina BTJ Kovo Praha - SK Pedagog Č. Budějovice1:2 (0:1, 1:1)
10:40Skupina ASK Kelti Nižbor - TJ Blatná Datels2:2 (0:0, 2:2)
11:20Skupina BHBC Rakovník - TJ ZKZ Horní Bříza1:0 (0:0, 1:0)
12:00Skupina ATJ Plzeň-Litice - HC Nordics Most5:0 (1:0, 4:0)
12:40Skupina BTJ Kovo Praha - HBC Kapitán Jirkov5:1 (2:0, 3:1)
13:20Skupina ATJ Blatná Datels - SK Suchdol nad Lužnicí3:3 (2:0, 1:3)
14:00Skupina BTJ ZKZ Horní Bříza - SK Pedagog Č. Budějovice0:2 (0:1, 0:1)
14:40Skupina ASK Kelti Nižbor - TJ Plzeň-Litice0:3 (0:1, 0:2)
15:20Skupina BHBC Rakovník - TJ Kovo Praha0:1 (0:0, 0:1)
16:00Skupina AHC Nordics Most - TJ Blatná Datels0:2 (0:1, 0:1)
16:40Skupina BSK Pedagog Č. Budějovice - HBC Kapitán Jirkov2:1 (2:0, 0:1)
17:20Skupina ASK Suchdol nad Lužnicí - SK Kelti Nižbor4:3 (2:1, 2:2)
18:00Skupina BSK Pedagog Č. Budějovice - HBC Rakovník4:1 (2:1, 2:0)
18:40Skupina AHC Nordics Most - SK Kelti Nižbor1:1 (1:0, 0:1)
19:20Skupina BHBC Kapitán Jirkov - TJ ZKZ Horní Bříza2:1 (0:1, 2:0)
20:00Skupina ATJ Plzeň-Litice - SK Suchdol nad Lužnicí3:3 (1:0, 2:3)

Neděle 23. ledna 2011

8:30A4 - B5SK Kelti Nižbor - TJ ZKZ Horní Bříza2:1 (2:1, 0:0)
9:15A5 - B4HC Nordics Most - HBC Rakovník0:1 (0:0, 0:1)
10:00A3 - B2TJ Blatná Datels - TJ Kovo Praha1:5 (1:2, 0:3)
10:40A2 - B3SK Suchdol nad Lužnicí - HBC Kapitán Jirkov3:2ss (1:1, 1:1)
11:30o 9. místoTJ ZKZ Horní Bříza - HC Nordics Most2:3ss (1:0, 1:2)
12:15SF 1TJ Plzeň-Litice - TJ Kovo Praha2:0 (2:0, 0:0)
13:00SF 2SK Pedagog Č. Budějovice - SK Suchdol nad Lužnicí0:2 (0:1, 0:1)
13:45o 7. místoSK Kelti Nižbor - HBC Rakovník0:1 (0:0, 0:1)
14:30o 5. místoTJ Blatná Datels - HBC Kapitán Jirkov5:0 (kontumace)
14:30o 3. místoTJ Kovo Praha - SK Pedagog Č. Budějovice0:2 (0:0, 0:2)
15:15fináleTJ Plzeň-Litice - SK Suchdol nad Lužnicí0:4 (0:3, 0:1)

Pořadí základních skupin:

Skupina ASkupina B
1. TJ Plzeň - Litice 6 bodů (11:3)
2. SK Suchdol nad Lužnicí 6 bodů (14:10)
3. TJ Datels Blatná 5 bodů (7:5)
4. SK Kelti Nïžbor 2 body (6:10)
5. HC Nordics Most 1 bod (2:12)
1. SK Pedagog Č. Budějovice 8 bodů (10:3)
2. TJ Kovo Praha 6 bodů (10:3)
3. HBC Kapitán Jirkov 4 body (5:8)
4. HBC Rakovník 2 body (1:6)
5. TJ ZKZ Horní Bříza 0 bodů (1:5)

Konečné pořadí

1. SK Suchdol nad Lužnicí
2. TJ Plzeň-Litice
3. SK Pedagog Č. Budějovice
4. TJ Kovo Praha
5. TJ Blatná Datels
6. HBC Kapitán Jirkov
7. HBC Rakovník
8. SK Kelti Nižbor
9. HC Nordics Most
10. TJ ZKZ Horní Bříza

Zvláštní ceny

Fair play: TJ Datels Blatná
Nejužitečnější hráč: Jaroslav Blecha (SK Suchdol nad Lužnicí)

Podrobnosti:

Tabulky základních skupin
Hráčské statistiky
Fair play
Výsledky jednotlivých utkání
Fotografie - 22. ledna
Fotografie - 23. ledna

Aktuální články

Druhé místo bereme jako velký úspěch, hlásí obránce juniorů Tomáš Chramosta

Plzeňští junioři zakončili o víkendu letošní sezónu BEKO finálovým turnajem ve Světlé nad Sázavou. V semifinále porazili Pardubice, v neděli v boji o zlato ale nestačili na Letohrad a domů se vraceli se stříbrnými medailemi. Za celou cestou BEKO pohárem juniorů se ohlíží Tomáš Chramosta, jeden z nejlepších hráčů plzeňského mužstva.

Zápasy
Pohár | sobota 27.6.2020 | 11:00
HBC Plzeň - Kladno
PLZ KLA
 
 
 
 

Nenalezeny žádné zápasy

 
 
 

Online přenosy zápasů hokejbalové extraligy najdete na Onlajny.cz

Tabulka
P. Tým Z S B
1. Kladno 15 65:29 37
2. Plzeň 16 77:38 34
3. Hradec Králové 15 65:38 32
4. Pardubice 14 73:42 29
5. Kert Park Praha 14 74:38 28
6. Ústí n/L 14 62:44 26
7. Karviná 15 48:49 25
8. Letohrad 14 43:47 15
9. Sudoměřice 13 32:72 12
10. Dobřany 16 45:95 12
11. Most 14 26:69 7
12. Kovo Praha 14 19:68 4
Hráči
Lukáš Vodrážka #8
Lukáš VODRÁŽKA
Číslo dresu:   8
Narozen:   11.6.1995
Výška:   178 cm
Váha:   76 kg
Post:   obránce
Hůl:   levá
 
 
 
Klub  |   A-tým  |   Další týmy  |   Zápasy  |   Hala  |   Historie  |   Forum  |   Archiv
Copyright © 2008-2020 HBC Plzeň & eSports.cz s.r.o. |   RSS kanál