4. kolo | sobota 15. 2. 2014 | 14:30

Slovensko U20

0:4 0:1, 0:3

Branky a nahrávky: 10:19 Hofmeister (Gřonka), 27:04 Slanec (Malý, Gřonka), 36:30 Forejt (Edl, Valenta), 39:59 Slanec (Kejř).
Rozhodčí: Ketter, Záhora. Vyloučení: 5:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 11:32.
Diváci: 110.
Bolibruch (Šimeček) – Frkáň, Kromka, Holák, Vrlák, Nšmec, Poliak, Kundla, Minarský – Kopkáš, Lukáč, Fečunda, Ďurkovič, Fečko, Kohút, Hirkala, Krajmer, Ščasný, Myjavec, Kapralčík, Novák, Kiska.
Marek (Kráčina) – Slanec, Edl, Kavalír, Benedikt, Davídek, Hofmeister – Krásný, Zeman, Kejř, Valenta, Krch, Tůma, Forejt, Krpal, Gřonka, Malý, Vít, Kunzmann.

Další zápas svedl dohromady domácí tým HBC Plzeň se slovenskými juniory, pro které už to bylo druhé sobotní utkání. Plzeňané tedy v úvodu převzali iniciativu a po deseti minutách hry se také po přesné dělovce Lukáše Hofmeistera dostali do vedení. To mohli rychle navýšit, Krpala však ve velké šanci vychytal Bolibruch a Kejř nastřelil jen tyčku slovenské branky.

I po přestávce se Slováci víceméně bránili a opět inkasovali. Michal Slanec napřáhl na modré čáře a tvrdou střelou překonal slovenského brankáře. Plzeňané se postupem času dostávali do dalších a dalších šancí, ze kterých také v závěru vytěžili ještě dvě branky. Nejprve se trefil Marek Forejt, v poslední minutě pak dorazil míček přes ležícího Bolibrucha Michal Slanec, a stanovil tak konečný výsledek na 4:0 pro Plzeň.