14 | sobota 20. 11. 2021 | 13:30

7:2 3:0, 3:1, 1:1

TJ Kovo Praha

Branky a nahrávky: 00:41 Deja, 09:06 Pavelka (Deja) PP, 09:57 Matoušek (Slezák), 17:26 Matoušek (Pavlíček), 20:07 Slezák (Matoušek, Smeták), 20:37 Matoušek (Beneš, Deja), 31:02 Smeták (Slezák, Pavlíček) - 25:35 Kabát, 43:10 Číž.
Rozhodčí: Radek Koskuba, Lukáš Hrubý. Vyloučení: 1:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 37:10. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1, 7:2.
Šlechta, Šubrt - Krejčí, Pecka - Beneš, Hanuš - Hrabák - Svoboda, Deja, Smeták - Pavelka, Pavlíček, Kopal - Slezák, Matoušek, Polák
Ježek - Číž, Kabát, Martinů, Schonfeld - Drobník, Kubínová, Linhart, Manhartová, Maršík, Petrášková, Tichý, Vondráček, Vraný
Máme za sebou poslední podzimní domácí utkání a opět vítězné a tak jsme udrželi svou 100% domácí bilanci. Vítězství to bylo jednoznačné i když znovu v dosti prořídlé sestavě. Ale to už je standardní v posledních týdnech a nutno dodat, že i přes stále se měnící sestavu a složení jednotlivých útoků a někdy i obran, zůstáváme na vítězné vlně a kluci to zvládají skvěle.
Vždy se dobře začíná, když se podaří skórovat hned v 1.minutě. Tentokrát si Matěj Deja jako správný kapitán vzal v rohu míček a zamířil přesně. Další dvě branky jsme přidali až v 10.minutě, ale po celou dobu jsme měli vývoj utkání plně pod kontrolou, i když se hosté snažili využít každou příležitost k protiútoku. Naší druhou branku při přesilové hře po ideální přihrávce Matěje Deji přidal Honza Pavelka a za necelou minutu přidal další branku Michal Matoušek po opět skvělé přihrávce Davida Slezáka. Hosté ještě dostali příležitost v podobě trestného střílení, ale s tím si bravurně poradil Kuba Šlechta a tak stav 1.třetiny zůstal 3:0 v náš prospěch.
Druhá třetina nabídla stejný obraz a spoustu našich šancí, kdy jsme během 3 minut přidali tři branky. Nejdříve se v 18. minutě trefil znovu Michal Matoušek po přihrávce Matěje Pavlíčka. Ve 21.minutě přidal branku i David Slezák, kdy mu vrátil gólovou přihrávku Michal Matoušek, který ještě v téže minutě při signalizovaném vyloučení hostujícího hráče přidal svou třetí branku v utkání. Ve zbytku třetiny se nám už skórovat nepovedlo. Hosté sice z ojedinělého útoku snížili, ale stav 6:1 byl opravdu dostatečný.
Třetí třetina se spíše dohrávala a naše sedmá branka v jejím úvodu z hole Standy Smetáka orazítkovala naší výhru. Hosté ještě 2 minuty před koncem snížili na konečných 7:2, ale hlavní bylo, že se nerozrostla sestava našich zraněných hráčů a utkání se v pohodě dohrálo.
Nyní nás tedy čeká poslední podzimní utkání a sice na hřišti Kladna. My skončíme po podzimní části nejhůře jako druzí, ale Kladno ještě čeká velká práce se získáním 3.místa. Lze tedy očekávat velice bojovné utkání, které může zpestřit i počasí v podobě sněhových přeháněk. Uvidíme, jaké podmínky nám příroda a kladenští organizátoři připraví, ale rozhodně každý z nás se chce loučit s rokem 2021 výhrou.
Všem fanouškům děkujeme za podporu v domácích utkáních a třeba nás přijeďte podpořit i do Kladna. Děkujeme.