4. kolo | neděle 1. 10. 2017 | 16:30

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

3:6 0:2, 1:0, 2:4

Branky a nahrávky: 21:51 Košťál, 34:49 Košťál (Hronza), 41:57 Košťál - 12:56 Poláček (Deja, Chramosta), 14:47 Chramosta, 33:01 Chramosta (Svoboda), 35:29 Miksan (Bouší, Poláček), 38:19 Galla (Poláček, Bouší) PP, 40:00 Miksan (Bouší, Poláček) PP. Rozhodčí: Daněk, Musil. Vyloučení: 7:0. Využití: 0:2. V oslabení: . Diváci: 10. Střely na branku: 10:56. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:6, 3:6.
Kvapil - Švábirt, Slabý, Duba - Košťál, Hronza, Drachovský J., Krejzar, Ryšlavý, Drachovský V.
Štípková - Fiala, Pecka, Bouší, Chramosta - Poláček, Galla, Deja, Miksan, Klasna, Svoboda, Hanuš, Blažekovičová, Radová
Po tříhodinové cestě jsme se rozjížděli velice pomalu a až v závěru první třetiny po brankách Romana Poláčka a Tomáše Chramosti jsme první třetinu vyhráli 2:0. Bohužel druhá třetina byla z naší strany velice nepřesná. Možná k tomu přispěla i neproměněná dvouminutová přesilovka 5:3. Kdy nám nebyl uznán gól pro postavení hráče v brankovišti a ani následné ostřelování branky od modré čáry ke vstřelení branky nevedlo. Našich nepřesností a nedůrazů soupeř z ojedinělého samostatného útoku hned potrestal a tak skóre 1:2 po dvou třetinách bylo z pohledu domácích více než přijatelné. Přitom poměr střel byl v tuto chvíli 4:39!!! Do poslední třetiny jsme vstoupili s nově sestaveným prvním útokem a na hře to bylo znát. Nejprve sice Tomáš Chramosta od modré propálil domácího gólmana, abychom vzápětí po nedůrazu před vlastní brankou dostali druhý gól. Následující minuty byli ale od celého týmu ty nejlepší v zápase. Nejprve se trefil Honza Miksan a dalším tlakem jsme si vynutili 42 vteřin trvající přesilovku 5:3. Tu využil Michal Galla po krásné přihrávce Romana Poláčka už po 19 vteřinách a za další 41 vteřin se trefil znovu Honza Miksan. Tři minuty před koncem opět po samostatném úniku soupeř ještě snížil, ale naše vítězství už v ohrožení nebylo.