11. kolo | pátek 17. 11. 2017 | 14:00

8:1 2:1, 4:0, 2:0

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec

Branky a nahrávky: 8:23 Hanuš (Svoboda, Deja), 12:45 Klasna (Miksan), 26:30 Bouší (Miksan), 27:02 Svoboda (Pavlík, Reiser), 29:19 Kojzar (Pavlík, Svoboda), 29:27 Deja (Svoboda, Kojzar), 34:35 Svoboda, 37:46 Banýr (Zíka, Blahník) - 11:19 Duba (Hronza). Rozhodčí: Tarantík, Jonák Vyloučení: 1:1. Využití: . V oslabení: . Diváci: 52. Střely na branku: 41:12. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 8:1.
Poláček - Pavlík, Reiser, Pecka, Chramosta, Horažďovský, Nádraský - Klasna, Bouší, Miksan, Deja, Svoboda, Kojzar, Hanuš, Banýr, Blahník, Zíka
Kvapil - Loukota, Slabý, Drachovský V., Hronza - Krejzar, Ryšlavý, Drachovský J., Duba, Švábirt
Zápas se spoustou změn v sestavě, kdy poprvé v mladším dorostu startovala kompletní pětka starších žáků. Zápas se jim povedl a naše osmá branka padla po jejich velice pěkné kombinaci. Další změnou byl náš brankář. Celý zápas totiž odchytal Roman Poláček a kromě jediné dorážky od nepokrytého soupeře pochytal ostatních 11 střel. Naše první pětka hrála už dopoledne za starší dorost a tak dostala kromě Marka Reisera volno.
Celý zápas jsme měli pod kontrolou a i když první třetina skončila jen 2:1, tak poměr střel 16:4 ukazoval skutečný průběh prvního dějství. První branku při svém prvním střídaní zaznamenal Míra Hanuš po úžasné přihrávce Járy Svobody. Podobně skvělou přihrávku předvedl i Honza Miksan a Filip Klasna přesnou střelou určil skóre 1.třetiny.
Prvních 10 minut druhé třetiny soupeř bojoval a nám se často nedařila rozehrávka. Ale stačilo 5 minut a po brankách Standy Boušího, Járy Svobody, Libora Kojzara a Matěje Deji byl nejednou stav 6:1. Nutno dodat, že to byly velice pohledné branky po krásných přihrávkách.
Třetí třetina se už hrála skoro celá před soupeřovým brankářem. Poměr střel 16:2 je toho důkazem. Nejprve Jára Svoboda zvýšil na 7:1 po samostatné akci a osmou brankou uzavřel účet zápasu Lukáš Banýr.
Byl to pohledný zápas se spoustou pěkných kombinací. Tak jen tak dál.