15. kolo | středa 7. 3. 2018 | 15:00

HC Kert Park Praha

1:2ss 1:1, 0:0, 0:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 11:26 Suchánek (Kovarník) PP - 3:05 Galla (Reiser), 45:00 Reiser (rozhodující nájezd).
Rozhodčí: Volkán, Fingerhut. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: . Diváci: 8. Střely na branku: 29:30. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Šach (Valachy) - Jizba D., Kovarník, Charbuský, Vrabec, Skorčík - Suchánek, Jizba M., Sedlák, Manhartová, Jágr
Kojzar - Holeček, Fiala, Pecka, Pavlík, Chramosta - Galla, Reiser, Svoboda, Poláček, Klasna, Miksan, Bouší, Hanuš, Blahník, Zíka
Odložený zápas na Kertu byl soubojem druhého se třetím a průběh zápasu to dokazoval. Nám se podařilo šťastnou brankou jít už na začátku 4.minuty do vedení. Šťastným střelcem byl Michal Galla. Hra byla vyrovnaná, ale z naší strany neurovnaná se spoustou nepřesností. Soupeři se podařilo vyrovnat při přesilové hře ve 12.minutě a tak skončila i 1.třetina.
Ve 2.třetině jsme měli často problémy s hrou v našem obranném pásmu. Několikrát se nám nepodařilo vyhodit míček a soupeř nás často dostával pod tlak. Zde nás několikrát velmi dobře podržel Libor Kojzar. Nám se také několikrát podařilo ohrozit branku domácích, ale bez úspěchu.
Ve třetí třetině byli 9 minut lepší domácí, ale závěr zápasu patřil jednoznačně nám. Bohužel se nám nepodařilo skórovat ani z nájezdu dva na brankáře a tak zápas po 45 minutách skončil 1:1.
Samostatné nájezdy začali domácí a hned první nájezd proměnili. Michal Galla následně úspěšný nebyl, ale to dnes nevadilo, protože dnes skvělý Libor Kojzar další dva nájezdy domácích vychytal. Za nás se nejdříve trefil pod vyrážečku brankáře Roman Poláček a poslední nájezd po krásném blafáku proměnil Marek Reiser, který jako správný kapitán rozhodl o našem vítězství.
Teď nás po třech venkovních zápasech čeká v neděli domácí zápas proti Prachaticím. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit a děkujeme i za Vaši podporu při dnešním utkání.