Česká republika U20

0:2 0:1, 0:1

Team Switzerland

Branky a nahrávky: 12:56 Rindlisbacher, 38:23 Beiersdorfer (Melliger, Henzi).
Rozhodčí: Ketter, Záhora. Vyloučení: 0:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 23:17.
Diváci: 110.
Majerníček (od 21. Grufík) – Krejčí, Vodrážka, Čermák, Frajdl, Pecina, Nespěšný, Izaj, Hejtmánek – Šrámek, Špaček, Forstl, Krejsa, Krajíček, Franěk, Gabriel, Kohout, Markytán, Benedikt, Švarc, Říman, Schnaubelt, Urbanec
P. Melliger (Fankhauser) – Fuchs, Rindlisbacher, R. Melliger, Beiersdorfer, Hess, Dumas, Reiz, Robert, Staheli, Métroz, Müller, Schildknecht, Sterchi, Henzi, Rothlisberger, Meier, Aegerter, Steiner, Renfer, Fankhauser, Hofer, Tschantz

V dalším utkání se představila také juniorská reprezentace České republiky, která změřila síly se Švýcary. Poměrně vyrovnaný první poločas vyhráli Švýcaři, kteří se ujali vedení díky dorážce Stefana Rindlisbachera. Ti jinak hrozili spíše z brejků, jelikož větší dobu hráli s míčkem Češi, ti ale naráželi na dobře chytajícího Melligera ve švýcarské brance.

I druhá půle byla víceméně o bušení do vrat v podání českého národního týmu, když už ale Melligera překonali, narazili na brankovou konstrukci. Výborný výkon podal také brankář Majerníček, který zlikvidoval několik dobrých příležitostí soupeře, ještě jednou však těsně před koncem utkání kapituloval. Mathias Beiersdorfer zakončoval střelou bez přípravy rychlý brejk hostů a pojistil tak švýcarské vedení.