Kontakty

Všeobecné kontakty
HBC Plzeň
info@hbcplzen.cz
Webmaster webmaster@hbcplzen.cz
Vedení klubu
Josef Kadaně
předseda klubu
kadane@hbcplzen.cz
Pavel Moláček
místopředseda klubu
molacek@hbcplzen.cz
Stanislav Kastner člen předsednictva klubu
kastner@hbcplzen.cz
Michal Edl člen předsednictva klubu
edl@hbcplzen.cz
Jiří Štípek člen předsednictva klubu stipek@hbcplzen.cz
Trenéři a vedoucí týmů v sezóně 2021/22
Stanislav Kastner
trenér A-týmu kastner@hbcplzen.cz
Jiří Štípek vedoucí mužstva - A tým stipek@hbcplzen.cz
Vlastimil Lokajíček
vedoucí B-týmu lokajicek@hbcplzen.cz
Tomáš Semera
trenér juniorů semera@hbcplzen.cz
Jiří Pecka vedoucí mužstva - junioři
pecka@hbcplzen.cz
Michal Edl
trenér dorostu
edl@hbcplzen.cz
Petr Němčák
vedoucí mužstva - dorost nemcak@hbcplzen.cz
Michal Samec trenér starších žáků samec@hbcplzen.cz
Markéta Dvořáková vedoucí mužstva - starší žáci dvorakova@hbcplzen.cz
Josef Kadaně trenér mladších žáků kadane@hbcplzen.cz
Pavlína Ptáčníková vedoucí mužstva - mladší žáci ptacnikova@hbcplzen.cz
Jiří Navrátil trenér přípravky navratil@hbcplzen.cz
Vlastimil Lokajíček
vedoucí mužstva - přípravka lokajicek@hbcplzen.cz
Karel Otava trenér minipřípravky, školní kroužky info@hbcplzen.cz
Petr Lakó trenér minipřípravky lako@hbcplzen.cz