8. kolo | sobota 23. 10. 2021 | 13:30

5:0 1:0, 1:0, 3:0

Elba DDM Ústí nad Labem

Branky a nahrávky: 2:03 Svoboda (Deja) PP, 26:57 Král (Krejčí, Horažďovský) SH, 31:24 Deja, 35:22 Kristl (Krejčí, Deja) PP, 37:07 Král (Slezák, Deja).
Rozhodčí: Lukáš Liška, Vilém Jonák. Vyloučení: 4:7. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 30. Střely na branku: 14:10. Průběh utkání: 5:0.
Šlechta - Krejčí, Horažďovský - Beneš, Pecka - Matoušek, Kozák (Hanuš) - Kristl, Zíka, Smeták - Svoboda, Deja, Kopal - Slezák, Král, Pavelka
Buneš (Koudelka) - Bečvář, Doucha, Kohout, Maule, Navarra, Procházka, Ryska - Belica, Černý, Hrubý, Janáček, Jelen, Kapusta, Kocourek, Myškovský, Škurla, Zeman
A je to tu. V naší skupině již není tým, který by neprohrál! Po skvělém výkonu jsme porazili dosud neporaženou Elbu Ústí nad Labem!!! A k tomu bez obdržené branky. Je to zásluha nejen naší obrany, která za celý zápas propustila jen 10 střel, ale největší zásluhu na tom má jednoznačně Kuba Šlechta. Několika famózními zákroky zneškodnil i pár vyložených šancí soupeře a potvrdil pozici jednoho z nejlepších brankářů v naší soutěži.
Vše ale začala využitá přesilová hra na začátku třetí minuty, kdy Jára Svoboda propálil od modré vše co mu stálo v cestě. Tím ale naše aktivita nekončila, ale další branka již v této části nepřišla.
Na začátku druhé třetiny na nás hosté nastoupili, ale podařilo se nám ubránit a postupně zase přebírat aktivitu. V tom nás ale začala brzdit vyloučení, i když ... byla celkem tři a v rychlém sledu za sebou. V každém z nich se nám ale podařilo skvěle bránit a dokonce podnikat nebezpečné protiútoky a při tom třetím to opravdu vyšlo. To Dan Král prošel až do útočného pásma a krátkou střelou vymetl oba rohy hostující branky. Tento gól v oslabení nás uklidnil a povzbudil a druhá přestávka byla daleko veselejší.
Vše patrně definitivně rozhodl gól Matěje Deji, který hned ve 32.minutě zvýšil na 3:0. Najednou bylo vše lehčí a hosté přestali stíhat a začali faulovat a přesilové hry najednou fungovali jak měli. Nejdříve Kevin Kristl potvrdil pozici našeho nejlepšího střelce a při následující přesilové hře Dan Král zvýšil na konečných 5:0.
Nad výkonem celého družstva bylo nutné smeknout. Oslabená sestava svým nasazením a obětavostí ukázala, jak se hraje o první místo ve skupině.
Děkujeme také našim fanouškům za podporu a budeme rádi, pokud přijdete zase v sobotu na domácí zápas s Rakovníkem.