12. | sobota 6. 11. 2021 | 14:00

7:4 2:1, 1:2, 4:1

SK Kelti 2008

Branky a nahrávky: 2:57 Smeták (Král, Kristl), 10:50 Pavlíček (Kopal), 15:52 Smeták (Král), 37:47 Matoušek (Deja) PP, 40:33 Miksan (Smeták) PP, 42:23 Miksan (Deja) SH, 43:06 Kristl (Král) - 14:41 Krbec (Taufer), 24:28 Žežulka (Váca), 27:53 Krbec (Taufer), 42:53 Maršoun ( Taufer) PP.
Rozhodčí: Lukáš Liška, Richard Ptáček. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 33. Střely na branku: 21:11. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 6:3, 6:4, 7:4.
Šlechta (Šubrt) - Krejčí, Horažďovský - Kozák, Matoušek - Beneš, Pecka - Hrabák, Hanuš - Kristl, Král, Smeták - Pavelka, Pavlíček, Kopal - Deja, Miksan, Polák
Günter - Charburský, Frolík, Havel, Kosinová, Maršoun, Rosický, Vrabec - Horel, Kadlčík, Pangerlová, Patzenhauer, Šlechta, Taufer, Váca, Žežulka, Krbec D., Krbec M.
Domácí tvrz odolala i pod nájezdem Keltů z Berouna. Byla to tentokrát trochu divočina, ale v zápase jsme ani jednou neprohrávali a naší převahou jsem dokázali ve třetí třetině Kelty odrazit.
Do utkání jsme opět vstoupili výborně. Vypracovali si několik příležitostí a už na konci třetí třetiny skóroval po skvělé přihrávce Dana Krále Standa Smeták. Ovšem po naší druhé brance, kterou zařídila spolupráce Lukáš Kopal a skórující Matěj Pavlíček měla až moc uklidňující charakter. Hostům se totiž těsně před přestávkou po našem nedůrazu v obraném pásmu podařilo skórovat.
Druhá třetina sice začala druhou brankou v zápase z hole Standy Smetáka, ale naše hra neměla parametry, které by měla mít. Hosté se osmělovali a po jedné smolné brance přidali ještě druhou a druhá třetina skončila stavem 3:3.
Třetí třetina sice přinášela naše šance a byly jsme lepším týmem, ale branka ne a ne přijít. Nakonec nám pomohli sami hosté, respektive Marek Krbec, který nám svým zkratem a naprosto zbytečným faulem bez míčku daroval 5 minutovou přesilovou hru. Tu jsme hned dvakrát využili a branky Michala Matouška a Honzy Miksana, který si k nám odskočil od A týmu mužů, opět odskočili na rozdíl dvou branek. A Honza Miksan hned při dalším střídání v oslabení řádil dál. Nejdříve si doběhl vyhození z našeho pásma a když už se zdálo, že hosté míček opět získají, tak se na útočnou modrou přihnal Matěj Deja a míček vrátil do soupeřova obraného pásma, kde vznikla situace dva na jednoho a tu Matěj Deja vyřešil skvělou přihrávkou na znovu nabíhajícího Honzu Miksana a bylo rozhodnuto. Stav 6:3 sice hosté ještě jednou brankou korigovali při pokračující přesilové hře, ale hned za další 13 vteřin po přihrávce Dana Krále přidal branku Kevin Kristl a dal výsledku konečnou podobu.
Doma se nám tedy podařilo udržet 100% bilanci, ale teď nás po měsíci čeká venkovní zápas a tentokrát proti Novému Strašecí, které ale v posledním zápase získalo na hřišti Rakovníka své první body. Proto je třeba k zápasu přistoupit s respektem.