ČF2 | sobota 21. 5. 2022 | 14:30

HBC ALPIQ Kladno

4:3ss 0:0, 3:1, 0:2

Branky a nahrávky: 20:34 Daníček, 26:50 Drechsler (Frolík) PP, 29:50 Dreschler (Daníček) PP, 55:00 Vela SS - 16:31 Slezák (Svoboda, Deja), 39:55 Banýr (Miksan), 44:57 Král (Svoboda, Pavlík) EN . Rozhodčí: Michal Kasner, Dominik Tománek . Vyloučení: 4:4 . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 65 . Střely na branku: 23:40 . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 4:3ss .
Pulec - Barták, Drechsler Ma., Drechsler Mi., Gutwald, Lacina, Rychlý, Beran, Daníček, Doubrava, Frolík, Jedelský, Karanský, Rod, Schönhérr, Slavík, Vela
Šlechta, Šubrt - Pavlík, Matoušek - Pavelka, Krejčí - Král, Pecka, Hanuš - Svoboda, Zíka, Banýr - Kristl, Miksan, Kanta - Slezák, Deja, Smeták - Kopal
Venkovní zápas jsme na Kladně prohráli v nájezdech
Druhý zápas čtvrtfinálové série s Kladnem se odehrál na hřišti našich soupeřů, kteří hráli o pokračování sezóny nebo její konec, a tak také do zápasu vstoupili. Našemu týmu nevycházela rozehrávka a často byla souhra pomalá a nepřesná. Přes některé šance na obou stranách se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.
Druhá třetina začala naší pokračující přesilovou hrou a 4 vteřiny po jejím skončení po skvělé přihrávce Járy Svobody skóroval David Slezák. Gól v domácí brance nás zvedl a v následujících chvílích jsme si vypracovali nejednu příležitost na navýšení stavu, ale nestalo se a domácí trestali. Ve 21.minutě vyrovnali a do konce třetiny po dvou využitých přesilových hrách odskočili do vedení 3:1.
Teprve od třetí třetiny jsme se vrátili ke stylu hry z prvního utkání. Kladno se do našeho obraného pásma dostávalo jen sporadicky a počet našich šancí rychle narůstal. Snížení ale přišlo až 5 minut před koncem, kdy po akci Honzy Miksana skóroval Lukáš Banýr. V následujících minutách to byl náš hon za vyrovnáním a to se nakonec 3 vteřiny před koncem základní hrací doby povedlo. Dan Král zařídil vyrovnání stavu na 3:3.
V 10-minutovém prodloužení jsme sice vsítili dvě branky, ale podle rozhodčích nebylo možné ani jeden uznat. Domácí se jen bránili, ale ubránili.
V nájezdové loterii za nás skóroval jen Dan Král ve čtvrté sérii, ale domácí proměnili dva pokusy a zvítězili.

Dnes nás tedy čeká v domácím prostředí rozhodující zápas čtvrtfinálové série jehož výsledek se dozvíme kolem 18 hodiny. Budeme rádi, pokud nás ale přijdete podpořit přímo do naší haly. Zápas začíná v 16 hodin.